A php-fusion.co.hu és php-fusion.hu domain + tartalom ELADÓ! Korrekt ajánlatot az alábbi email-re várok: lynx.adm@php-fusion.co.hu

Csak regisztráltak látják az oldalt

Utolsó módosítás 2 év
tyupika93
Sziasztok. Azt hogyan lehetséges v9-nél beállítani hogy a vendégeknek csak egy belépő oldal jelenjen meg csak tagokra legyen korlátozva az egész weboldal?
feketefarkas
Szerintem csinálj egy egyedi oldalt (pl. belepo.php) és azt állítod be kezdő lapként, belépés után meg tovább irányít a kezdőlapodra
_Ephyx
Úgy is megoldható, hogy minden marad az eredeti...

A Theme-ben amit szeretnél publikusban azt belekódolod a panel megjelenítések elé.
A panel megjelenítéseket pedig iMEMBER() feltételhez kötöd és a panelek láthatóságát is "Tag"-ra állítod.
De ekkor gondoskodnod kell arról, hogy tudjanak regisztrálni !

Kód

// EZ ELÉ KÓDOLD A SIMA MEGJELENÍTÉST !iMEMBER-rel
// MAJD

if (iMEMBER) { // ezzel folytasd.
 if (defined('AU_CENTER') && AU_CENTER) {
 echo "<div class='row'>\n<div class='col-xs-12 col-sm-12 col-md-12 col-lg-12'>".AU_CENTER."</div>\n</div>";
 }
.
.
.
.
.
 if (defined('BL_CENTER') && BL_CENTER) {
 echo "<div class='row'>\n<div class='col-xs-12 col-sm-12 col-md-12 col-lg-12'>".BL_CENTER."</div>\n</div>";
 }
   echo"         </div>
            </div>
         ";
} //iMEMBER vége
eugabesz
A V9 telepítésnél mely fájlokat (mappákat) kell 775-re engedélyezni??
Rimelek
Nem tudom, még aktuális-e a kérdés, de ez van a telepítőben:

Kód
 $check_arr = array(
 "administration/db_backups" => FALSE,
 "images" => FALSE,
 "images/imagelist.js" => FALSE,
 "images/avatars" => FALSE,
 "robots.txt" => FALSE,
 );
 // $key is filename

Tehát az itt felsorolt fájlokat és mappákat nézi, hogy van-e rájuk írás jog. Telepítés közben elvileg kiírná, ha valamelyikkel gond van. Viszont akkor ráfut erre a sorra:
Kód

$requirements['files_check']['sub'][$key] = self::$locale['setup_0136'];
 $requirements['files_check']['sub'][$key]['severability'] = -10;

Ami kapásból egy kivédhetetlen hibát okoz, mivel szöveget akar rögtön egy sorral alább tömbként kezelni és a fusion telepítője bekapcsolja a hibaüzenetek kiírását. A CSS elromlik, a hibaüzenet látszik, csak nem mond semmit akárkinek, a többi meg fehér alapon fehér szöveg.
eugabesz
Hát...nekem ezzel nyitott...

Notice: Use of undefined constant DB_PREFIX - assumed 'DB_PREFIX' in /var/www/vhosts/i/iramclan.hu/public_html/includes/multisite_include.php on line 55

Fatal error: Call to undefined function dbconnection() in /var/www/vhosts/i/iramclan.hu/public_html/includes/core_functions_include.php on line 1573

Amúgy,előtte még a kezdőlapnál ezt is hibának hozza...:
Warning: Illegal string offset 'severability' in /var/www/vhosts/i/iramclan.hu/public_html/includes/classes/PHPFusion/Installer/Requirements.core.inc on line 244
feriland
Sziasztok! A V7 téma nem igazán aktiv, nekem segitségre lenne szükségem egy régebbi weboldalam tartalmát szeretném újra fellőni az éterbe (hirek, felhasználók, stb), de annyira rég volt már, nem emlékszem semmire. Megvan a régi MySQL és a weboldal mentése, ha tudna valaki segiteni benne, vagy lenne ideje, tudna dobni egy mailt a feriland92@gmail.com -ra? Nem akarom ezt a fórumot szétoffolni a V7-tel. Nagyon megköszönném Smile
Rimelek

feriland Írta:

@feriland - Nem akarom ezt a fórumot szétoffolni a V7-tel.

Szia. Azért mégis sikerült Smile (mondjuk, most látom, hogy eugabesz kérdése sem a legjobb helyen van itt). A v7-hez ugyanúgy lehet írni és ugyanannyira látja bárki, mint a többit. Ha valami üres, arra mindig az a megoldás, hogy meg kell tölteni. Ebben segíthetsz. Szerintem e-mailben nem sok esélyed van. Javaslom, a megfelelő v7-es fórumkategóriában feltenni a kérdésed.

eugabesz Írta:

@eugabesz - Hát...nekem ezzel nyitott...

Notice: Use of undefined constant DB_PREFIX - assumed 'DB_PREFIX' in /var/www/vhosts/i/iramclan.hu/public_html/includes/multisite_include.php on line 55

Fatal error: Call to undefined function dbconnection() in /var/www/vhosts/i/iramclan.hu/public_html/includes/core_functions_include.php on line 1573

Igen, ezt csinálja pont, ha hibás a jogosultság és mégis továbbmész. Én 3 PHP verzióval kipróbáltam, mielőtt rájöttem, hogy a jogosultság okozza.

eugabesz Írta:

@eugabesz -
Amúgy,előtte még a kezdőlapnál ezt is hibának hozza...:
Warning: Illegal string offset 'severability' in /var/www/vhosts/i/iramclan.hu/public_html/includes/classes/PHPFusion/Installer/Requirements.core.inc on line 244

Igen, pont erről írtam. Ezt okozza a hibás sor. A megoldást leírtam a Core hibák-nál, de úgy látom, Ephyx közben frissítette a letölthető csomagot is. Próbálkozhatsz már azzal is.
eugabesz
Semmi,a négy hibás sor megszűnt ,tökéletesen látszik már mi van odaírva,nem fehér,viszont nekem ugyan úgy hibát dob ha továbblépek.
Rimelek
Én teljesen új telepítéssel kezdtem, ahol sem az adatbázis nem létezett még, sem a config-ot nem kezdte még el a fusion. Keress meg minden config-gal kezdődő fájlt és töröld, aztán tedd írhatóvá a mappákat. Én az összes fájlt azzá tettem, nem csak azokat, amiket fent írtam. De nem hiszem, hogy számít.
eugabesz
/includes/multisite_include.php

Nem és nem,ezt hozza hibásnak...de ez is teljesen új telepítés lenne,ugye,mindent töröltem,tiszta a public_htlm mappa és akkor sem.Én nem értek annyira hozzá,mi lehet még hibás.
tyupika93
Tök jó hogy ennek nincs külön téma nyitva. Ez már nem off? Csak mert a téma címe nem ezt tükrözi
Rimelek

tyupika93 Írta:

@tyupika93 - Ez már nem off?

De az. Csak én is későn vettem észre, ahogy azt az előző előtti üzenetemben megjegyeztem.

Eugabesz: Nem tudom áthelyezni a kommenteket (szerintem nem is lehet), de nyiss egy új témát a "TELEPÍTÉS, FRISSÍTÉS, ADMINISZTRÁCIÓ, ADATBÁZIS..." kategóriában ( https://www.php-fusion.co.hu/infusion...forum_id=6 ) légy szíves, ha még van kérdésed a telepítésről.
Korcsii
v7-ben még volt a téma kettéosztása/megbontása, jobb fent a checkboxokkal... mára eltűnt?
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Adminisztrátor