Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Microsoft Edge legújabb verziója.

Csevegő

Utolsó módosítás 4 hó
_Ephyx_EphyxFőadminisztrátor
Beküldve 8 hó
Beszélgessünk...
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 8 hó
Sziasztok!

Örömmel látom, hogy újraindult ez az oldal is, azt hittem végleg vége...
Kevesen vagyunk még, reméljük lesz ez jobb is.

Látom, hogy a másik magyar oldalon is ott vagytok (https://fusionhu.com). Kicsit fura lesz így 2-3 felé nézelődni (2 magyar+az angol oldal) de persze jobb a több mint a semmi.
Karrak oldalától is sokat vártam de nem nagy a mozgás ott sem ahogy a fórumot elnézem.
Karrak csinálgatja ahogy ideje engedi és egyébként segítőkész is de az érdeklődés nem nagy, szerintem eddig egyedül volt ott olyan aki egyáltalán hozzá tudott szólni a rendszerhez érdemben. (1-2 infusion, javítás).
Így aztán én is az angol oldalt zaklattam ha problémám volt, kisebb nagyobb sikerrel.
Sajnos én is csak lelkes amatőr vagyok, pár hibabejelentést sikerült megejtenem de szakmai és angol tudás híján ha ennél több kell az már nem megy.

Eddig Fusion 7-es oldalt üzemeltettem, csak most élesítettem a 9-es verziót (bár már régóta próbálgatom).
Valószínűleg lesz 1-2 kérdésem, de nem azzal akartam kezdeni :-)
Módosította vizo 2021-05-09 - 18:45:32, 8 hó
Beküldve 8 hó
Szia!

Igen. Nekem is volt három év kihagyásom amikor a v7.02.07 után mélygödörbe került a Fusion..

De most ismét - újult erővel itt vagyok és élesztem újra a PHP-Fusion magyar közösséget.

Csak ugye most mi már nem vagyunk hivatalosak, de igyekszem úgy tenni mintha.. Mosoly

Máris elkezdtem ontani a hibajavításokat az angolok fele illetve Karakkal megbeszélve elkezdem átvenni a hivatalos magyar nyelvi fájlokat és megkezdtem az átdolgozását és frissítését az angol oldalon.

Pluszban nekiláttam kódolni is új csomagokat, theme-ket , infusionokat...

Reméljük jó közösség lesz újra.

Ephyx
V
vizoHaladó fórumozó
Beküldve 4 hó

Idézet

"De most ismét - újult erővel itt vagyok és élesztem újra a PHP-Fusion magyar közösséget.
Reméljük jó közösség lesz újra."

Ha lesz még mire építeni.
Mint kiderült (bár sejthető volt már egy ideje), hogy fejlesztői oldalról Robinn viszi az egészet...
Úgy tűnik, ha Ő abbahagyja bármilyen okból (megunja, megbetegszik, elüti a villamos, stb.) akkor kb. vége a történetnek jelen állás szerint.

Idézet

"Robinn:
Ask @Falk or @Chan what they do if I leave the project. They are the owners of the company and this project. I'm only "volunteer" who doing all this things. Chan is working on hosting platform and on this site, and Falk idk."
Módosította vizo 2021-09-09 - 21:44:48, 4 hó
M
MathiasHaladó fórumozó
Beküldve 4 hó
Ez nem túl jó hír.
Beküldve 4 hó
Azért erre én fel vagyok készülve valamennyire.

Régóta gondolkozom egy FORK-on.... Már évek óta....

Annó a v7.02.07-nél volt Hungarian Extended Edition ami egy fork volt és elkezdtem kiegészítőkkel felturbózni az alap csomagot...

Itt sincs elvetve a dolog...
Neked van jogod megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Neked nincs jogod témát indítani a fórumon.
Neked nincs jogod hozzászólni ehhez a témához.
Neked nincs jogod szavazást indítani a fórumon.
Neked nincs jogod csatolmányt feltölteni a fórumra.
Neked nincs jogod csatolmányt letölteni a fórumról.