A php-fusion.co.hu és php-fusion.hu domain + tartalom ELADÓ! Korrekt ajánlatot az alábbi email-re várok: lynx.adm@php-fusion.co.hu

EphyxRedBlack9

Utolsó módosítás 2 év
_Ephyx
A design hibái....

(vannak még némi igazítani valók....)
karrak
Akkor legyen..
Itt fentebb a Szöveg és Előnézet gomb nem jól látszódik a szöveg, tudod kicsit vak vagyok már, zavaró - FIXED - EPHYX
Itt lentebb (laptopon!) te tudsz .......... nincs egymás alatt - FIXED - EPHYX
karrak
ugyancsak itt a redirektnél nem középen jelenik meg a szöveg, hanem bal oldalon egy üres kocka kíséretében. - FIXED - EPHYX
karrak
Letöltések, össze van nyomva az oldal, nem használja ki a rendelkezésre álló teret, a jobb oldalon szűrés stb túl nagy a szabad hely. - FIXED - EPHYX
karrak
Cikkek ugyan az mint fentebb. - FIXED - EPHYX
Rimelek
A menüben a laptop monitoromon minden okés, külső monitoromon viszont semmi nem látszik az árnyékból. Teljesen fehér, keret nélkül. Tudom, ezt így nehéz kinyomozni. Meg talán a monitoron próbálok állítani, hátha...

Illetve a forum_thread_list_panel-ben van pár mixed content. http-vel betöltött google fontok.
_Ephyx
Igen ezekről tudok..
Rimelek
Online felhasználóknál a láblécben a felugró infó a "Kapcsolat" blokk alá nyíl - FIXED - EPHYX
tesztpilota
Most csak mobilról tudom nézni az oldalt,de a telómon az oldal fele fekete és vannak elcsúszások is.
Rimelek
Elcsúszás itt-ott PC-n is van. De ha találtál, kérlek, azt is írd meg, hol, mert hátha még nem vettük észre és Ephyx csak úgy fogja tudni javítani.

A fél képernyő feketesége azért van valószínűleg, mert úgy látom, a főmenü és a főoldali topic lista alatti gombsor nem követi még a képernyőméretet.

Közben még jelzem, hogy hozzászólás szerkesztésénél a beviteli mező csak kb a képernyő harmada. És nem is lehet szélesebbre húzni. - FIXED - EPHYX
tesztpilota
Ha kapok csatolmány feltöltési engedélyt ebbe a topikba akkor szerintem tudok mobil képernyőképet csinálni,egyszerűbb lenne.

A profilnál ha alacsony értéken vannak a szintek a scripting és a html5 tudásnál,akkor belecsúszik a szöveg a profilképbe,lásd pl nálam.
_Ephyx
Nagyja hiba javítva
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Adminisztrátor