A php-fusion.co.hu és php-fusion.hu domain + tartalom ELADÓ! Korrekt ajánlatot az alábbi email-re várok: lynx.adm@php-fusion.co.hu

Az oldal középre igazítása

Utolsó módosítás 2 év
feriland
Sziasztok! Van egy V7-es php oldalam. Maga az oldal balra van igazítva, és sehol sem találom hogyan tudnám magát az oldalt középre igazítani. Keresgéltem a theme és a styles fájlokban is, no luck, nem vagyok benne jártas. Hogy értsétek mire gondolok pontosan, a jigsaw.hu az oldal.
Rimelek
Meglehetősen félrevezető címet találtál a kérdésednek, ezért módosítottam. Hogy mi, melyik fájlban van, azt nem tudom, de mivel táblázatos a témád, a táblázatba kellene egy
Kód
align="center"

Ez a tartalmi részek táblázatánál működne is, mert fix szélessége van. De a fejlécnek 100%-os szélesség van megadva. Így hiába nem akkora a táblázat tartalma, nem tudod középre igazítani. Ott át kellene írni a "width" értékét is 934-re vagy hagyni 100%-on és az abban levő egyetlen cellában, aminek az osztálya "full-header", szintén találsz egy táblázatot, aminek 934 a szélessége. És annak kell megadni az align="center" attribútumot.
feriland
Köszi a gyors választ. Próbáltam a kódot beilleszteni, egyelőre valamit rosszul csinálok. Remélem sikerülni fog
feketefarkas
szia
a theme.php-ba van 3 fő table-d ezek:
1. header:
Kód
<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='100%'>

módosítsd erre:
Kód
<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='934' align='center'>

2. tartalmi rész:
Kód
<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='934' class='side-both'>

módosítsd erre:
Kód
<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='934' class='side-both' align='center'>

3. lábléc
Kód
<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='934'>

módosítsd erre:
Kód
<table cellpadding='0' cellspacing='0' width='934' align='center'>
feriland
ment egy PU Smile
feketefarkas
Nem kaptam üzenetett.
feriland

feketefarkas Írta:

@feketefarkas - Nem kaptam üzenetett.

Most?
feketefarkas
semmi
feriland

feketefarkas Írta:

@feketefarkas - semmi

Hm, pedig 2x is irtam :/ Tudnal dobni egy mailt pls a fureszfan@gmail.com -ra ? Ott tuti atmegy az uzenet
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Adminisztrátor