A php-fusion.co.hu és php-fusion.hu domain + tartalom ELADÓ! Korrekt ajánlatot az alábbi email-re várok: lynx.adm@php-fusion.co.hu

Dumaláda

Utolsó módosítás 2 év
Rimelek

tesztpilota Írta:

@tesztpilota -

tyupika93 Írta:

@tyupika93 - Javítottam. Smile Töröltem az üziket. Amúgy lehetne kicsit több is a limit mint 20 üzi Smile

Twittert kezeli valaki?Nagyon régi az utolsó tweet.
Észrevétel:Ha rálépek akár a facebook,akár a twitter ikonra az kivisz az oldalról.Lehetne esetleg megoldani,hogy új lapon nyíljon meg?

A twitteren öszesen 3 tweet volt. Inkább a facebook volt aktív.

Új lapon megnyitást is biztos lehet, de 3 gombos egérnél a középső gombot (általában görgő) nyomva új lapon nyílik meg a hivatkozás. Vagy ha nyomva tartod a CTRL billentyűt kattintás közben. De még alakulni fog a design szerintem. Úgyhogy ez is sorra kerülhet.
tesztpilota

tyupika93 Írta:

@tyupika93 - Javítottam. Smile Töröltem az üziket. Amúgy lehetne kicsit több is a limit mint 20 üzi Smile

Írd a kívánság lista topicba!

Lehet nem kellett volna törölni,az archiválás is egy jó lehetőség üzeneteket tárolni.

Egyesítve 2017.07.02 14:59:
Twittert kezeli valaki?Nagyon régi az utolsó tweet.
Észrevétel:Ha rálépek akár a facebook,akár a twitter ikonra az kivisz az oldalról.Lehetne esetleg megoldani,hogy új lapon nyíljon meg?
tyupika93
Javítottam. Smile Töröltem az üziket. Amúgy lehetne kicsit több is a limit mint 20 üzi Smile
tesztpilota
Hiba a művelet végrehajtása során
Nem sikerült elküldeni az üzenetet. A fogadó postafiókja megtelt.

Tyupika ezt nálad láttam Smile
Rimelek

eugabesz Írta:

@eugabesz - Azért mondjuk az elég érdekes,hogy azt írja minden jogosultság rendben,még is hibát dob és megáll a telepítés.Azért így megírni valamit elég gáz...

Nem önmagában gáz a hiba, mert hibák előfordulnak. De sajnos, nem ez az egyetlen hiba abból adódóan, hogy nincs igazán jól tesztelve a rendszer. Gondolom, a telepítést meg még kevésbé tesztelik. Főleg egy jogosultsági kérdést, ami ugye első alkalommal, hogy beállítják, úgy is marad. De eszemben sincs védeni a fejlesztőket. A telepítés akkor is bajos volt, amikor még én is fejlesztettem. Lehet, csak az emlékeim vesztek oda, de mintha azt is eléggé megváltoztatták volna. Igaz, arra nem esküszöm, hogy akkor ez a hiba még nem létezett. Szerintem én akkor sem egyenként adtam a fájloknak jogot.
Rimelek
Igazad van. Ráadásul Korcsii is lelépett. Milyen világban élünk. Smile
Korcsii
Szerencsétre úgy tűnik, hogy más lehet a gond. Grin

Megvolt a Fusion helye az életemben, de a gimis évek már elmúltak, most meg már se idő, se motiváció. No meg már teljesen más az egész: sokat változott a CMS és a kinti csapat is. Nick, Starefossen, Matonor, Keff, KneeKoo, Wooya, PMM, muscapaul, David, Helmut, meg a többiek hol vannak már...
Rimelek
Előzmény: https://www.php-fusion.co.hu/infusion...31#post_31

Korcsii

Ha így áll a core, akkor esküszöm visszamegyek developernek, és belevágok pár fejet a billentyűzetekbe. Grin Shock

Nocsak. Ennyire nincs dolgod? Grin Persze, biztosan mindenki örülne neki. Kérdés, hogy te mennyire.
_Ephyx
Beszélgessünk Smile
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.