A php-fusion.co.hu és php-fusion.hu domain + tartalom ELADÓ! Korrekt ajánlatot az alábbi email-re várok: lynx.adm@php-fusion.co.hu

V9 költöztetés

Utolsó módosítás 2 év
tyupika93
Sziasztok. Eddig Localhoston futtattam a v9-et most viszont épp át helyezem egy al mappába egy már meglévő tárhelyre ahol egy ecigis oldalam fut. Ftp-n nyitottam neki új mappát így lesz elérhető : oldalam.hu/huawei

Miket kell módosítani és mire kell figyelni a költözés után hogy minden rendben legyen?
_Ephyx
Ha az adatbázist export importtal viszed át akkor módosítani kell a settings-ben az alábbiakat:

siteurl: http://oldalam.hu/huawei
site_protocol: http
site_host: oldalam.hu
site_path: /huawei/

Célszerű az "éles"ben is tartani exp-imp-nél az adatbázis nevet. Úgy kisebb a macera Smile
tyupika93
Nagyon szépen köszönöm super csapat vagytok Smile

Egyesítve 2017.06.28 09:17:
Meg van kész meg csináltam de valamiért oltári lassu 10 perc alatt nem töltött be.

Itt egy link: http://ecigi-club.com

http://ecigi-club.com/huawei

Egyesítve 2017.06.28 09:58:
Valószínű a sablonnal lesz valami mert költözés után nem tölti be a theme sablont az oldal de nem tudom miért :/

Egyesítve 2017.06.30 23:57:
kephost.com/images/2017/06/30/hiaaaa.png

Egyesítve 2017.06.30 23:59:
UI: mindenki másnak be jön az oldal rendesen csak nekem nem és minden más oldalt meg azonnal meg nyit a böngészőm.. Se telorol se semmiről nem érem el itthon az oldalt
tesztpilota
Tyupika megoldódott már ez az utolsó gondod amit írtál a végére?
tyupika93
Nem nagyon Sad
Rimelek

tyupika93 Írta:

@tyupika93 - UI: mindenki másnak be jön az oldal rendesen csak nekem nem és minden más oldalt meg azonnal meg nyit a böngészőm.. Se telorol se semmiről nem érem el itthon az oldalt

Nálam jó az oldalad. Egyszer találkoztam olyannal, valaki állította, nem tud betölteni egy weboldalt. Nem tudtam elhinni. Aztán Teamviewerrel beléptem a gépére és tényleg hibásan működött azon a gépen a weblap. Nem talált javascripteket. Hiába néztem, nem jöttem rá, nála miért rossz, nálam meg miért jó. Egy tippem volt, hogy esetleg az internetszolgáltatónál van valami tiltás, ami valami szempont alapján tilt tartalmakat és pont kitiltja, amit be kellene tölteni a weblaphoz. Azóta elköltözött, másik szolgáltatója van és tudtommal már mennek az oldalak ugyanarról a laptopról.

Ha nem is ez a baj, akkor se valószínű, hogy a fusion-nel és abban a template-eddel lenne a gond, mert akkor másnak is rossz lenne. Kérdezz meg esetleg mást is ugyanannál a szolgáltatónál, neki működik-e a weblap (én DigiNet-es vagyok) és ha nem, akkor talán megfejtetted a problémát. Ha működik, akkor legalább kizártál egy lehetőséget.

Másik lehetőség lenne még talán az is, ha nem az internet szolgáltató felől van a probléma, hanem tárhely szolgáltató tiltotta/korlátozta a te IP-dről vagy hálózatodból valamelyik tartalmát gyanúsnak vélt tevékenység miatt.

Bónusz lehetőség, hogy egy helyi router rosszalkodik veled. Bár ilyet még nem tapasztaltam, de elvileg azok is tudnak tartalmat tiltani.

Szóval, ha nem jössz rá a megoldásra, akkor a tárhely szolgáltatót, majd az internet szolgáltatót is megkérdezheted, tudnak-e segíteni. Persze előbb nézd meg, hogy mi az, ami nem tölt be, mi az, ami lassú.

Ma már nagyjából minden böngészőben van olyan funkció, ami megmondja, hogy menyi ideig töltenek be az elemek, illetve mi az, ami nem töltött be. F12 gombra szoktak ezek előjönni és a "Hálózat" avagy "Network" füleket kell keresni. Vagy a "Konzol", esetleg "Console" füleken is lehet pirossal jelölve hibákat találni. Ha látsz valami gyanúsat, de nem tudod értelmezni, akkor küldj róla képet és megnézzük.
tesztpilota

tyupika93 Írta:

@tyupika93 -

Egyesítve 2017.06.28 09:58:
Valószínű a sablonnal lesz valami mert költözés után nem tölti be a theme sablont az oldal de nem tudom miért :/

Egyesítve 2017.06.30 23:57:
Ha lehet, képet ne idézzünk, mert átláthatatlan lesz a fórum. Köszönöm! Törölve. - Rimelek

Egyesítve 2017.06.30 23:59:
UI: mindenki másnak be jön az oldal rendesen csak nekem nem és minden más oldalt meg azonnal meg nyit a böngészőm.. Se telorol se semmiről nem érem el itthon az oldalt

Nem tudom lehet e köze hozzá,de tegnap localhoston barátkoztam az oldallal és témaváltás után lefagyott az oldalam.
A böngésző előzményekből tudtam csak a profilszetkesztésbe visszamenni,hogy visszaállítsam az alapra.Lehet ez a gond nálad is, próbáld átállítani az alapra hátha úgy megy.
tyupika93
Nem az a gond mert 2 routeren keresztül jön a net és a fő routerre csatlakozva be tölti az oldat de ha a 2. routerre csatlakozok már nem jön be. Mi lehet a gond?

Egyesítve 2017.07.10 07:08:
Na most meg csináltam de nem enged be. Csak frissül az oldal és kész

Egyesítve 2017.07.10 07:27:
Be akarok lépni és le frissíti az oldalt vissza dob a belépési oldalra. Töröltem a böngészőm előzményeit de ugyan azt csinálja
tesztpilota

tyupika93 Írta:

@tyupika93 - Nem az a gond mert 2 routeren keresztül jön a net és a fő routerre csatlakozva be tölti az oldat de ha a 2. routerre csatlakozok már nem jön be. Mi lehet a gond?

Egyesítve 2017.07.10 07:08:
Na most meg csináltam de nem enged be. Csak frissül az oldal és kész

Egyesítve 2017.07.10 07:27:
Be akarok lépni és le frissíti az oldalt vissza dob a belépési oldalra. Töröltem a böngészőm előzményeit de ugyan azt csinálja

Tyupika ezt jobban részletezd,mert ebből nem érthető a probléma!
Nem lehet egyszerű porthiba?
tyupika93
nem enged belépni csak drissíti az oldalt mikor be akarok lépni...
Rimelek
Ez a hiba már független attól, hogy melyik routeren keresztül próbálkozol?
tyupika93
Igen Smile
tesztpilota

tyupika93 Írta:

@tyupika93 - Igen Smile

Még mindig semmi?
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.