A php-fusion.co.hu és php-fusion.hu domain + tartalom ELADÓ! Korrekt ajánlatot az alábbi email-re várok: lynx.adm@php-fusion.co.hu

[THEME] - NGFusion Admin felület

Utolsó módosítás 2 év
GabeszMeister
Üdvözlet

Elkezdtem tervezni egy v9 admin felületet, ami letisztult, teljes mértékben mobil kompatibilis, egyszerűen használható és átlátható. A lenti linken megtaláljátok jelenleg hol tart a project. Ehhez kérek véleményeket, javaslatokat, továbbá olyan embereket, akik segítenek kód formájában megvalósítani, amint fejleszthető állapotba kerül. Ha kész a PC-s váz felépítés, utána készülni fog egy mobilos verzió is, mielőtt a fejlesztés elindulna.

Jelenleg a váz felépítése történik, közel sem ennyi tartalom lesz, ahogy időm engedi, amint megálmodtam mik kerülnek még bele, jelezni fogom itt a fórumban!
A képek, ikonok, avagy SVG-k, mind ideiglenes, mintaként szolgálnak!

https://www.figma.com/file/Eu8uN11oPT...e-id=1%3A2
_Ephyx
Nekem - az első látásra - tetszik.

1) Bár én a Paneles svg-s képeket kisebbre venném. és feltenném a jobb felső sarokba a Cím mellé és akkor alatta rendesen ki bír íródni a szöveg.
2) Ha már magyarítás: Gábor megjegyzést fűzött EHHEZ: Hírek - 10 perce

Ephyx
GabeszMeister
1. A képeket, kb olyan 20-30%-os áttetszőséggel és hasonlóan kivitelezve mint a lenti képen, hogy nem látszódna az egész kép, csak ebben a cuccban nem sikerült egyszerűen kiviteleznem
www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/06/23/676pelda.png

2. Ezt a szöveget nem én találtam ki, nálam ilyen az adminban

www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/06/23/940pelda2.png
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.