A php-fusion.co.hu és php-fusion.hu domain + tartalom ELADÓ! Korrekt ajánlatot az alábbi email-re várok: lynx.adm@php-fusion.co.hu

Oldalunk hibái

Utolsó módosítás 2 év
_Ephyx
Minden ami az oldalunkkal kapcsolatos hiba...

Ide jöhet minden észrevétel. Lehetőleg képpel, hogy egyszerűbb legyen a beazonosítás..
Rimelek
Mondtam én, hogy ahányszor jön egy email értesítés egy új üzenetről, találok újabb hibát. :) Bár ezek valószínűleg kivételesen nem core hibák. Az előzőről nem írtam, amikor az előnézetben a kód blokk szövegszíne sötét volt. Gondolom, az azóta javítva lett. Most viszont a többsoros kódblokknál bekerül egy sortörés úgy látom előnézetbe. Publikálva jó

Hiba 1:

Kód
body { 
 text-align: center;
 /* nem kéne dupla sortörés */
 color: red;
}

Hiba 2:

A hozzászólásoknál nem működik a három pöttyös lenyíló helyi menü. Ahol a PM küldés, nyomtatás, stb opciók vannak.
_Ephyx
Igen a Hiba 2 az Theme hiba.
Nemsokára megnéztem csak még magamhoz kell még térni ...

Idézet

Javítva - Ephyx
Rimelek
Jaj, szegény _Ephyx. De muszáj ezt is jeleznem, ha már észrevettem.

A mailben kapott, hozzászólásról küldött értesítésben levő link nem tud a bejegyzéshez görgetni, ha már több, mint egy oldalnyi hozzászólás van, mert a link nem tartalmazza az oldalszámot és a jelek szerint a pid értékéből sem következtet a fórum rá (de ahogy ezt így leírtam, core hibának tűnik).
Korcsii
Javaslat: hasznos lenne, ha a Saját azonosítóm mellett valahol jelezné, ha privát üzit kaptunk, ne csak akkor, ha ráviszem az egeret (=alap esetben soha).

@Korcsii: Mostantól ez is működni fog... Smile

Ephyx
Rimelek
Szokásos módon számozom.

Hiba 1: Szándékos, hogy a kiegészítőket csak bejelentkezve lehet letölteni, míg a core csomagokat offline is? Azt gondolnám, hogy nem, de ki tudja. Egy letöltésért nem biztos, hogy regisztrálnék. Főleg, ha az se látszik, hogy amúgy lenne. - FIXED - Ephyx
Hiba 2: A főmenü az oldal tetején egy bizonyos ponton nem működik. Konkrétan akkor, amikor úgy görgetek, hogy még látszik a menü, de már eltűnt felette a "Saját azonosítóm" link. Ilyenkor a lenyíló menü az alatta levő réteg alá úszik be és nem látszik.
_Ephyx
Akkor ma design napot tartok és javítok. Legalább is igyekszem Smile
tyupika93
Na most meg ezt írja:

Token nem található tárolásra: 14.1498647757.d78abf6bf4e47a60abb6cefafad2f97da041747e02ec13683def205318fa9c4c
Hiba a művelet végrehajtása során
_Ephyx
Nálam nem jött elő a hiba. Simán tudtam módosítani..
Rimelek
Tokenes hiba itt az oldalon nekem is sokszor van. Kijelentkezés és visszajelentkezés úgy tűnik, megoldja. Bár nálam nem pont a fenti szöveggel volt a hibaüzenet, de Token volt benne "Érvénytelen token"

Szerk:

_Ephyx Írta:

@_Ephyx - Nálam nem jött elő a hiba. Simán tudtam módosítani..

Na, ezt elrontottam... Akartam jelezni egy másik hibát, de azzal, hogy az előző üzenetet megírtam, eltűnt.
Amikor a fent idézett üzeneted volt az utolsó a témában, az utolsó hozzászólásra mutató kis nyilacska nem dobott a hozzászólásra. Megnéztem a linket és nem volt benne a thread_id, sem a horgony a kettőskereszttel

Kód
?thread_id=&#post_
tesztpilota

tyupika93 Írta:

@tyupika93 - Na most meg ezt írja:

Token nem található tárolásra: 14.1498647757.d78abf6bf4e47a60abb6cefafad2f97da041747e02ec13683def205318fa9c4c
Hiba a művelet végrehajtása során

Token hiba nekem is volt egyszer mikor Rimeleknek írtam levelet.Kijött a token és a sok szám és az,hogy nem lett elküldve a levél,de a kimenőben mégis láttam.
Rimelek tehát ha két közel azonos tartalmú levelet kaptál az azért volt.
A levelezésben azóta látom megjavult a címzett kereső,így már lehet meg is oldódott ez a hibaforma.
tesztpilota
Profil üzenetküldésnél még mindig nem működnek a formázó lehetőségek.
Írom a levelet és pl ha alá akarom húzni,akkor eltűnik a szöveg,de a szmájlik sem jelennek meg.

Rimelek kapott egy üres üzit tőlem,amikor próbáltam tesztelni,egy szmájlit jelöltem ki ami nem jelent meg,de a levél elment üresen.
tesztpilota
tesztpilota,
Új privát üzeneted érkezett oldalunkon.
Feladó: Rimelek
Tárgy: Profil üzenetküldés
Üzenetedet itt olvashatod: [LINK]Itt[/LINK]
Ezt a levelet a privát üzenetek beállításainál kapcsolhatod ki.
Üdvözlettel.
[SITENAME]

Ilyet kapok ha üzenetem jön (végre kaptam)

A link nem működik

FIXED - Ephyx - karak segítségével amit köszönök neki
Rimelek
@_Ephyx: Ez így nagyon tuti designos, ami előjön hibaüzenet, de én személy szerint jobban preferálom a képernyőt nem teljesen elfoglaló, blokkoló üzeneteket. Ha pedig van két üzenetem, akkor ahogy az egyiket olvasom, felugrik a másik is. Azt nem próbáltam, mi történik, ha nem nézem meg és tovább navigálok. Felugrik-e folyamatosan. Gondolom, azt lekezelted. De szerintem praktikusabb lenne egy sokkal kisebb, akár az oldal alján, vagy sarkában diszkréten előúszó figyelmeztetés, vagy csak egy szám valahol a "Saját üzeneteim" menü mellett.

Azt viszont meg tudnám jósolni, hogy az előugró, teljes képernyőt takaró réteg másokat is zavarni fog. Főleg, ha valaki több üzenetet kap, miközben olvasna vagy írna.

Profilból üzenetküldés hibához: (szerk. július 1. 9:21) Azt hittem hiányzik a return false a bb kódok click eseményénél, de nem. Akkor viszont nem értem a hibát mégse egyelőre.

szerk. 10:24: Nyomoztam még kicsit. Mivel ott a return false, és mégis elküldi az üzenetet, arra utalt, hogy az előtte levő függvényben történik kivétel, ami miatt a return-ig el se jut. Bekapcsolva a böngésző hibakonzoljában a "Preserve log"-ot meg is jelent, hogy

Kód
Uncaught TypeError: Cannot read property 'elements' of undefined
 at addText (jscript.js:97)
 at HTMLInputElement.onclick (ephyx_profile.php?lookup=17:444)

Erre a sorra utal:
Kód
element = document.forms[e].elements[f];

A bb kódos fügvényeknek a "message" név van átadva, de a form neve most "ephyx_pu_form". Ez kellene a függvényhívásnál is az első paraméterben.
tesztpilota
Egy kis boríték is jó lenne ami megjelenik valahol az oldal tetején ha valakit zavar a felugró ablak.
Most Rimelek is megkapta a sok felugrót,megtorpedóztam levelekkel.Smile
tesztpilota
Elírást találtam a regisztráció oldalon,a közösségi panel alatt: "aztonosító" - FIXED - EPHYX

Valamint elküldtem a frissített szabályzatot és fórum etikettet is amit ígértem.
Ha van rá energia kéretik jóváhagyni ha megfelelő.- KIS TÜRELMET- EPHYX
tesztpilota
Rimelek- 11:18-kor jött értesítő email,hogy küldtél üzenetet,de nem jött az oldalon.
Rimelek
Üres üzenetet küldtem szerintem akkor, lehet ez okozza az anomáliát. Teszteltem az üzenetküldés bb kódjainak javítását, de úgy néz ki, még nem tökéletes. Szóval még egy kis türelmünkre van szükség, de legalább a hiba okát már tudni véljük.
tesztpilota

Rimelek Írta:

@Rimelek - Üres üzenetet küldtem szerintem akkor, lehet ez okozza az anomáliát. Teszteltem az üzenetküldés bb kódjainak javítását, de úgy néz ki, még nem tökéletes. Szóval még egy kis türelmünkre van szükség, de legalább a hiba okát már tudni véljük.

Hát email jött,üzenet nem.Küldök akkor most én is neked egyet üresen.
A tegnapiban volt egy szmájli amit küldtem,az nem látszott,viszont üresen de megkaptad az oldalon.

Kimenőmben látom hogy van neked egy üres üzenet.

Egyesítve 2017.07.02 14:38:
A kimenő üzeneteket nem lehet archiválni.Ez szándékosan így van?Mennyi a limit kimenőknél ha a bejövőknél 20?
Nekem most kb 28 kimenőm van és még tudok küldeni.
Rimelek
Megnéztem. Valójában a kimenőt is lehetne archiválni, csak nincs kint a gomb. Persze egy archívumba megy mindkettő, tehát annyival gyorsabban betelik az is. Mivel ezzel nem árt senki az oldalnak azt hiszem, elárulom, hogy ha a html-t manipulálod a böngészőből valamilyen developer toollal, és a delete_pm checkbox nevét és értékét is átírod archive_pm -re, majd a törlés gombra kattintasz, archiválódik a kimenő üzenet is.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Moderátor: Adminisztrátor