A php-fusion.co.hu és php-fusion.hu domain + tartalom ELADÓ! Korrekt ajánlatot az alábbi email-re várok: lynx.adm@php-fusion.co.hu

Huawei Magyarország közösségi Oldal

Utolsó módosítás 3 év
tyupika93
Sziasztok. Hamarosan indul egy új fusion oldal amellyel egy Huawei közösséget szeretnék létre hozni mert eléggé feltörekvőben van a Huawei márka.
Az oldal Huawei telefonokkal kapcsolatban fog segítséget nyújtani, lehet majd letölteni telefon firmware-ket, lesz fórum, szavazás és más egyéb érdekességek is.

Szeretnélek titeket meg kérni hogy adjatok ötleteket. Biztos van köztetek aki ilyen telefont használ.

Mi kellene az oldalra amely érdekelhet titeket?
Milyen fórum témák legyenek?
Szerintetek melyik Huawei telefont használják a legtöbben?

Az oldal egyenlőre még nem elérhető de egy aldomain alatt lesz publikus.

Remélem lesz igény az oldalra és be indul amint fejlődik Smile

Ha esetleg van ismerősötök aki ilyen készüléket használ hívjátok majd meg bátran Smile
_Ephyx
Hát megnézni nem tudtam, mert a telepítő jön be Smile
Korcsii
Huawei P8 Lite jelen, már 2 éve, nem is tervezek cserét mostanában. Smile

Viszont a témában nem nagyon vagyok otthon, nem mélyültem bele a lehetőségekbe.

Én megnéznék más mobilosfórumokat itthon és külföldön, hogy mik érdeklik az embereket, melyik témáknal van nagyobb látogatottsága. Meg persze ellenőrizném, hogy van-e hasonló, kimondottan Huawei fan page. Ha esetleg már van, akkor megnézni, hogy miben gyenge, és azt valamilyen innovatív módon kínálni.

Amúgy egy külön domain sokat dobhat rajta, és nem kell később tökölni a keresők átirányításával (épp emiatt nálam a kényszerített www. és https (letsencrypt ingyenes ssl tanúsítvánnyal) is alap egy új oldalnál). De ha csak esztétikailag, megjegyezhetőségi szempotok alapján vizsgáljuk, úgy is jobb lehet. Azt az 1-2 ezrest simán vissza lehet szerezni hirdetésekből (adsense, affiliate).
tyupika93
Lesz neki külön domain és tárhely rendelve. Egyenlőre még csak az oldal felépítésén és a csapat gyűjtésen szeretnék dolgozni hogy stabil legyen a háttér ha be indul Smile

Egyesítve 2017.06.25 14:24:
Készül az oldal Localhoston Smile Ötletek jöhetnek

Íme pár kép:

kephost.com/images/2017/06/25/h1.png
kephost.com/images/2017/06/25/h2.png
kephost.com/images/2017/06/25/h3.png
kephost.com/images/2017/06/25/h4.png
feketefarkas
Huawei P9 Lite nincs 3hónapos, első ilyen készülékem és igazábol minden érdekel vele kapcsolatban Smile
és ha már itt járunk, PC-ről akarnám frissíteni az EMUI-t 4-ről 5-re, feltelepítettem a PC Suite-t (HiSuit) hozzá, bevan kapcsolva a HDB vagy mi, és a program nem találtja a készülékem, a következő eljárást javasolta még a program: Fejlesztői mód aktiválása, majd bekapcsolása aztán USB hibakeresési mód engedélyezése, ezt is megcsináltam továbbra sem találja a készülékemet Sad valami ötlet javaslat? Ha kell megpróbálok videót készíteni róla.
tyupika93
Hát itt nem egészen tudok segíteni de írok pm-et
Korcsii
Tedd egyértelművé, hogy fanpage, nem hivatalos Huawei Mo., amúgy az irány jó.
tyupika93
Rendben köszönöm ez jó ötlet Smile Az oldal allján szerepelni fog hogy semmi köze az eredeti Huawei Magyarországhoz Smile

Egyesítve 2017.06.26 00:16:
De ez még csak localhoston fut sehol máshol Smile
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.